Solution Oriented,

International sincerity

Quality, fast, solution-oriented, English and Turkish services to companies …

SERVICES

Independent Audit

Kurumsal yönetim çerçevesinin sürekli bir parçası haline gelen bağımsız denetim hizmetleri, işletmelerimizin muhasebe ve finansal raporlama sistemlerinin uluslararası standartlarda kalite ve verimliliğini arttırmalarını da sağlamaktadır.

Outsourcing

Şirketinizin geçiş dönemini sorunsuz şekilde yönetebilmenize yardım edecek kısa vadeli çözümlerden, sürekli destek verdiğimiz uzun vadeli ortaklıklara kadar, yasal gerekliliklerle uyumlu revizyon ve raporlama hizmetleri vermekteyiz.

Tax and Consultancy

Bilgi ve tecrübe sahibi Artı Değer Uluslararası Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş., vergi planlamalarınızda profesyonel ekibi ile vergi risklerinizi belirlemektedir.

Management Consulting

Şirketimizce, işletmenizin kurumsallaşmasına destek vermek amacıyla, yönetim danışmanlığı hizmeti verilmektedir.

Corporate Finance

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, onlara iyi tasarlanmış ve verimli yönetilen satış / satın alma süreçlerinde özelleştirilmiş ve katma değerli hizmetler sunmaktayız.

Due Diligences

Durum tespiti, şirketin bütün bölümlerini analiz eden hizmettir ve şirkete yatırım yapmadan önce ve ileriye dönük raporlamayı sunmak için de bir hizmettir.

ARTI DEĞER Uluslararası Bağımsız Denetim ve YMM A.Ş.

Artı Değer is also a member of Task International, an affiliate of IFAC (International Federation of Accounts).

Bize Ulaşın

Bilgi edinmek ya da sormak istediğiniz herhangi bir konuda bize yazmaktan çekinmeyin. Konularında uzman çalışanlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır.

Telefon

+90 (216) 641 1900

Sosyal Medya Hesaplarımız